Kurumsal

BİZ NOVAFORM’UZ

Baş döndürücü bir hızla sürekli değişen küresel bir dünyada yaşıyoruz. NovaForm olarak biz bu dünyada, değişimlerin peşinden koşan değil, sektörün dönüşümüne öncülük eden bir güç olmayı hedefliyoruz. Bu nedenle dünya sürekli değişir ve gelişirken, kelimelerin sihrine inanıyoruz. Bu dönüşüm içinde kim olduğumuz hiçbir zaman değişmese de, çalışma yöntemlerimizi çağın gerektirdiği şekilde sürekli dönüştürüyoruz. Tutkumuzun sırrı işte burada saklı.

Vizyon

Geleceğin resmi
Biz Vizyon ile hayat arasındaki farkı ortaya koyarız. Ancak bir vizyon ile hayal arasında fark, vizyonun temel yeterliliklerden hareket ederek, değerler bütünü içinde gelecekte ulaşılmak istenen yer olmasıdır. Hayal ise mevcut durumla bir bağlantısı olmadan gelecek için bir görüntüden ibarettir. Vizyon gelecekte gördüğümüz yer, hayal ise gelecekte kendimizi orada görmesek, orada olma olasılığımız olmasa da olmak istediğimiz yerdir.

Strateji

Fark yaratmak 
Strateji bir planlama süreci olsa da bir plandan daha fazlası olduğunu kanıtlarız. Bu plan kısa vadeli süreçlerin çok ötesindedir. Aslında stratejide günü kurtarmak değil geleceği planlamaktır. Müşteriye, rakiplere oranla çok daha farklı yararlar sunmaktadır. Strateji belirlerken en altta yatan amaç her zaman marka geleceğini şekillendirmek olmalıdır. Kısaca strateji, farkı yaratmak ve hissettirmektir.

Odaklılık

Müşteri kraldır 
Müşteri odaklılık bir kültürdür, kendinizi müşterinin yerine koymanıza odaklanırız. Odaklılık aynı zamanda farkındalık aşamasından, satın alma sürecinden ve son olarak da satın alma işleminden sonra pozitif bir deneyim sunmak demektir. Müşteri odaklılık aslında, müşterinizi öncelik alan ve işinizin özünü oluşturan temel bir stratejidir. Her zaman kendinizi müşterinin yerine koyun. Müşteri çabalarını en aza indirin ve müşteri değerini en üst düzeye çıkarın.